Hurtowa Sprzedaż Paliw

Firma OLMA od 2005 roku zajmuję się sprzedażą paliw. Na początku sprzedaż odbywała się za pośrednictwem jednej bezobsługowej stacji paliw pod nazwą OLMA OIL przy ulicy Dojazdowej 7 w Nowym Sączu.

Na stacji można było zaopatrywać się w produkty takie jak: olej napędowy oraz benzyna bezołowiowa PB 95. Przez  kilkanaście lat udało nam się poszerzyć naszą działalność o kolejne stacje paliw zarówno publiczne dostępne dla każdego klienta, jak i te na potrzeby wewnątrzzakładowe. Rozwijamy  bardzo  intensywnie obszar hurtowej sprzedaży paliw tzn. takiej gdzie klient otrzymuje produkt we wskazane miejsce za pośrednictwem naszych cystern paliwowych, jak i sprzedażą bezpośrednią na bazach paliwowych w całej Polsce. Jesteśmy także autoryzowanym dystrybutorem oleju napędowego grzewczego Ekoterm PLUS produkcji PKN Orlen.

Ofertę w Zakresie Hurtowej Sprzedaży Paliw Kierujemy do:

  • Stacji benzynowych
  • Przemysłowych stacji paliw
  • Przedsiębiorstw posiadających naziemne zbiorniki do wewnątrzzakładowej dystrybucji paliw
  • Firm transportowych, budowlanych
  • Gospodarstw Rolnych

Dzięki bogatemu doświadczeniu w transporcie międzynarodowym doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. W naszej codziennej działalności związanej z hurtową sprzedażą paliw dążymy do minimalizowania kosztów poniesionych tytułem zakupionego paliwa oraz kładziemy szczególny nacisk na jakość sprzedawanego produktu. Przekłada się to na ilość przejechanych kilometrów, moc silnika, a w okresach zimowych bezawaryjność pojazdów.

Celem naszej działalności jest budowanie długotrwałych relacji z partnerami handlowymi poprzez indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki długoletnim oraz korzystnym umowom handlowym z wiodącymi dostawcami paliw gotowych na polskim rynku jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą jakość paliw oraz szybką, bezpieczną i terminową dostawę.

Ponadto posiadamy w ofercie mini-kontenerowe stacje paliw wraz z układem dystrybucyjnym. Podpisując z nami umowę na określony czas klient otrzymuje taki zbiornik do siedziby swojej firmy lub we wskazane miejsce. Po upływie umówionego okresu spłaty klient wykupuje taki zbiornik na własność za 1 zł + VAT. Pojemność to 5000 litrów.

Mini-kontenerowe stacje paliw Kinspan. Pobierz ofertę FuelMaster®Light / TruckMaster®

Oferujemy Wszystkie Paliwa Dostępne w Rafineriach Zlokalizowanych w Południowej Polsce tj:

  • Benzyny bezołowiowe 95 i 98
  • Olej napędowy

Strefy Dystrybucji Paliw OLMA:

  • Śląskie
  • Małopolskie
  • Podkarpackie

Jesteśmy Członkiem Polskiej Izby Paliw Płynnych. Posiadamy koncesję na sprzedaż paliw nr OPC/15459/6358/W/OKR/2015/EŚ ważną do Grudnia 2030 roku.

Log in with your credentials

Forgot your details?