O Firmie

Firma OLMA została założona w 1990 roku. Główną specjalizacją firmy jest przewóz towarów na trasach międzynarodowych szczególnie do Unii Europejskiej. Od samego początku istnienia firma OLMA podlega stałemu rozwojowi.

Chcąc sprostać wymogom rynku oraz spełnić oczekiwania klientów firma OLMA prowadzi od kilkunastu lat szereg inwestycji zarówno w sprzęt poprzez zakup nowych zestawów samochodowych, jak i wiele innych inwestycji mających na celu polepszanie kondycji finansowej przedsiębiorstwa.

Firma OLMA posiada własną bazę specjalistyczną na której od 2006 roku działa automatyczna, bezobsługowa stacja paliw, serwis samochodów ciężarowych, znajduje się tam również główna siedziba firmy z całym zapleczem kierowniczym, spedycyjnym, księgowym. Firma wynajmuje także budynki magazynowe, biura jak i miejsca do parkowanie znajdujące się w obrębie tej bazy.

Inne Usługi

I. Serwis

Przy naszej bazie transportowej funkcjonuje serwis samochodów ciężarowych wszystkich marek oraz naczep.

Specjalizujemy się w naprawach układów hamulcowych. Wykonujemy obsługi bieżące, jak również naprawy podzespołów, tj.: silniki, układy zawieszenie, układy elektryczne itp.

II. Logistyka

Chcąc sprostać wymogom rynku oraz rosnącym wymaganiom naszych klientów rozwijamy obsługę logistyczną w zakresie przeładunków towarów, jak również obsługę ładunków drobnicowych.

III. Parking

Istnieje możliwość stałego parkowania samochodów ciężarowych, jak i osobowych na terenie naszej bazy transportowej.

Parking, Nowy Sącz, ul. Dojazdowa 7

Log in with your credentials

Forgot your details?