O Firmie

seprator_dark

Firma OLMA została założona w 1990 roku. Główną specjalizacją firmy jest przewóz towarów na trasach międzynarodowych szczególnie do Unii Europejskiej. Od samego początku istnienia firma OLMA podlega stałemu rozwojowi.

Chcąc sprostać wymogom rynku oraz spełnić oczekiwania klientów firma OLMA prowadzi od kilkunastu lat szereg inwestycji zarówno w sprzęt poprzez zakup nowych zestawów samochodowych, jak i wiele innych inwestycji mających na celu polepszanie kondycji finansowej przedsiębiorstwa.

ofirmie_mini_1
ofirmie_mini_2
ofirmie_mini_3

Firma OLMA posiada własną bazę specjalistyczną na której od 2006 roku działa automatyczna, bezobsługowa stacja paliw, serwis samochodów ciężarowych, znajduje się tam również główna siedziba firmy z całym zapleczem kierowniczym, spedycyjnym, księgowym. Firma wynajmuje także budynki magazynowe, biura jak i miejsca do parkowanie znajdujące się w obrębie tej bazy.

seprator_dark

Inne Usługi

I. Serwis

Przy naszej bazie transportowej funkcjonuje serwis samochodów ciężarowych wszystkich marek oraz naczep.

Specjalizujemy się w naprawach układów hamulcowych. Wykonujemy obsługi bieżące, jak również naprawy podzespołów, tj.: silniki, układy zawieszenie, układy elektryczne itp.

inne_serwis_mini_1
inne_serwis_mini_2

II. Logistyka

Chcąc sprostać wymogom rynku oraz rosnącym wymaganiom naszych klientów rozwijamy obsługę logistyczną w zakresie przeładunków towarów, jak również obsługę ładunków drobnicowych.

inne_logistyka_mini_1
inne_logistyka_mini_2
inne_logistyka_mini_3

III. Parking

Istnieje możliwość stałego parkowania samochodów ciężarowych, jak i osobowych na terenie naszej bazy transportowej.

inne_parking_mini_1
inne_parking_mini_2
inne_parking_mini_3

Parking, Nowy Sącz, ul. Dojazdowa 7

olma_baza

Log in with your credentials

Forgot your details?